Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

06.11.2013
6 листопада, у День визволення Києва від фашистських загарбників, на філософсьому факультеті КНУ, за сприяння Ради ветеранів та Студентського парламенту факультету, відбулася зустріч студентів з ветеранами Великої Вітчизняної війни .
Присутнім показали короткометражний фільм про форсування Дніпра, після чого слово надали двом ветеранам - учасникам бойових дій, які стали живими легендами нашого часу. Доцент історичного факультету Прохоров Дмитро Андрійович розповів про страшні бої за Україну. Курсантом військово-морського училища берегової оборони він був серед захисників Севастополя. Зав. лабораторією радіофізичного факультету Фомін Нариман Георгійович теж після прискореного курсу військової підготовки сімнадцятирічним хлопцем опинився на передовій і піхотинцем пройшов з боями аж до Берліна. Поспілкувавшись з такими людьми, студенти пройнялися духом патріотизму, адже не так часто випадає нагода зустрітися з тими, хто захищав майбутнє своєї держави. "Ті слова та спогади ветеранів, що були почуті, надовго залишаться в наших серцях" - підсумувала голова Студпарламенту філософського факультету Анна Курінна.

Фотограф: Яна Николаєва