Відбулася нарада з міжнародного співробітництва

07.11.2013
7 листопада 2013 року у Головному навчальному корпусі університету відбулася робоча нарада під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) П.О. Беха. У ній взяли участь заступники деканів факультетів і директорів інститутів з міжнародних зв’язків, декан факультету навчання іноземних громадян, представники відділу міжнародного співробітництва.
Було розглянуто пропозиції та звіти факультетів щодо роботи із залучення на навчання іноземних громадян. Остаточні звіти запропоновано передати до 12.11.2013 року на факультет навчання іноземних громадян у паперовій (за підписом керівника підрозділу) та електронній формі, адреса: вул. Васильківська, 90, к. 306, т. 521 33 53, е-mail: international.faculty@ukr.net.
Під час наради було обговорено пропозиції інститутів та факультетів щодо підготовки щорічного звіту ректора.
Крім того П.О. Бех проаналізував виконання завдань поставлених на попередній нараді з міжнародної діяльності та визначив пріоритети роботи на найближчий час.

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О. І. Меньшов