Онлайн-трансляція ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу"

07.11.2013
7 листопада о 9.30 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відкривається ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу".
) Національного Авіаційного Університету:

Участь у Конференції візьмуть європейські експерти, члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти, представники провідних вищих навчальних закладів країн Європейського Союзу (WestminsterUniversity, Wien University of Applied Sciences), України, а також представники провідних бізнес-компаній (Microsoft, DTEK).

Участь європейських експертів здійснюється за підтримки Національного Темпус-офісу в Україні, Мережі університетів столиць Європи (Network of Universities from the Capitals of Europe, UNICA), Британської Ради в Україні, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)».