Засідання Вченої ради КНУ

04.11.2013
4 листопада 2013 року відбулося засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Серед основних питань, що розглядалися на засіданні Вченої ради були:

Про програму розвитку КНУ імені Тараса Шевченка на 2014-2020 роки (відповідно до Указу президента України № 372/2013 від 08.07.13). Доповів перший проректор Олег Каленикович Закусило.

Затвердження Положення про академічну мобільність студентів КНУ імені Тараса Шевченка. Доповіли проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Олексійович Бех.

Інформація про ухвали Вченої Ради від 03.12.2012 року «Стан і перспективи розвитку Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка». Доповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров.

Інформація про хід виконання заходів до святкування 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та заходів до 180-річчя з дня відкриття КНУ імені Тараса Шевченка. Доповіли проректор з наукової роботи Сергій Андрійович Вижва, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Олексійович Бех.

Підсумки прийому до докторантури, аспірантури, ад’юнктури у 2013 році. Доповів проректор з наукової роботи Сергій Андрійович Вижва.