У Мистецькому салоні панував "Бехштейн»

24.10.2013
23 жовтня 2013 року Мистецький салон нашого університету подарував шанувальникам, а їх з кожним концертом стає все більше, ще одне вишукане і незабутнє естетичне дійство. Всесвітньовідома компанія « С.Bechstein» презентувала у цей вечір музику C. Рахманінова, А. Бабаджаяна, А. Шнітке, Д. Шостаковича, виконану віртуозами на роялі виробництва своєї музичної фабрики і подарованому університету до відкриття салону. Саме інструментам «Бехштайн2 свого часу віддавали перевагу Ференц Ліст, Йоганнес Брамс, Клодт Дебюссі, Ріхард Штраус, Олександр Скрябін та багато інших виконавців. Відкрила музичний вечір керівник фортепіанного салону « C. Bechstein» в Україні Світлана Ткаченко. А потім зал заполонила музика. Присутні мали можливість почути шедеври класичної камерної спадщини, що межували з розповіддю про історію фортепіанної фабрики «Бехштейн», що з часу свого заснування і дотепер є улюбленим брендом серед піаністів і композиторів.