Географічний факультет приймає викладача з університету Печ

11.10.2013
У рамках міжнародного проекту «Еразмус Мундус EMP-AIM» географічний факультет приймає дослідника з університету Печ (Угорщина), пана Берталона Радванського. Візит триватиме до квітня 2014 року та буде проходити у формі наукового стажування. На факультеті пройшли координаційні зустрічі з представниками кафедр, визначено напрям спільних наукових досліджень: «Природні умови річки Тиси та її басейну». Створення спільних міжнародних дослідницьких груп сприятиме подальшому розвитку як фундаментальних природничих наук, так і міжнародному співробітництву факультету в цілому.

Пан Б. Радванський — не тільки дослідник, а й викладач-асистент Інституту географії Університету Печ, тому значну зацікавленість виявив також до навчального процесу на географічному факультеті. Гість проведе зустрічі зі студентами-магістрами та прочитає цикл лекцій на тему «Кліматичні зміни у верхів’ях річки Тиси».