Семінар «Міжнародний захист біженців та осіб без громадянства в Україні» в ІМВ

09.10.2013

10 жовтня 2013 року Регіональне Представництво УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні спільно з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Українською асоціацією міжнародного права організовують семінар на тему «Міжнародний захист біженців та осіб без громадянства в Україні».

Семінар спрямовано на ознайомлення учасників з останніми змінами в європейських стандартах прав людини в сфері надання притулку, захистом осіб без громадянства в Україні та міжнародними стандартами і правовою базою України з питання тримання іноземних громадян під вартою. Також під час семінару відбудеться презентація дослідження УВКБ «Україна як держава притулку».

Місце проведення семінару: Зал засідань Вченої ради Інституту міжнародних відносин (вул. Мельникова, 36/1, 3-й поверх). Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30, початок семінару о 10:00.

Запрошуються усі бажаючі!

Прес-центр ІМВ