Благодійний фонд «Майбутнє України» оголосив конкурс проектів

07.10.2013
На II Міжнародній експертній сесії «Як зробити інтелект ресурсом розвитку України», що відбулася 4-5 жовтня 2013 р. Фондом «Майбутнє України» вперше оголошено грантовий конкурс інноваційних проектів. Під час сесії було представлено членів Конкурсної комісії, Наглядову раду Фонду, проведено консультації та обговорення питань організації конкурсу, його основних етапів, особливостей конкурсного відбору тощо.
Мета проведення конкурсу у 2013 році – підтримка проектів, орієнтованих на підвищення та створення інтелектуального капіталу України, залучення держави до світових інтелектуальних та інноваційних процесів. Базовим вектором конкурсу є спрямованість тематик на дослідження та розбудову майбутнього України, її ролі у світовому освітньому і науковому співтоваристві.
Основні тематичні пріоритети конкурсу у 2013 році:
• Майбутнє України в мінливому світі;
• Майбутнє міст, осель і систем розселення;
• Нове мислення для нового світу;
• Освіта майбутнього;
• Суспільство майбутнього та його нові цінності;
• Здоров'я і довголіття;
• Мистецтво для майбутнього.
Заявки на участь у першому етапі Конкурсу приймаються з 4 жовтня по 3 листопада 2013 року.
Сума гранту становить від 100 тисяч гривень до 8 мільйонів гривень.
Детальну інформацію про умови конкурсу, його етапи, форму для реєстрації та аплікаційні форми можна
на сайті http://grants.future-ukraine.org.ua/
Запрошуємо студентів, аспірантів та науково-освітніх співробітників університету до участі у конкурсі.

Управління міжнародного науково-технічного
співробітництва та інноваційних технологій університету