У ВІКНУ відзначили День працівників освіти

07.10.2013

4 жовтня відбулись урочисті збори особового складу Військового інституту з нагоди професійного свята освітян.
Від керівництва ВІКНУ присутніх привітали т. в. о. начальника Військового інституту полковник Віктор Уліч та заступник начальника Військового інституту з навчальної роботи полковник В’ячеслав Кирик.

"Це свято, що звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Кожен із нас згадує свого Вчителя – того, хто долучив до книги, запалив вогник знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими й професійними перемогами" – зазначив полковник Віктор Уліч.

Присутнім зачитали привітання Міністра оборони України Павла Лебедєва.

Святковий наказ про заохочення військовослужбовців та працівників Збройних Сил України зачитав т. в. о. начальника навчального відділу підполковник Сергій Пашковський. Серед заохочених цього разу були: полковник Сергій Васильєв, підполковник Олег Параніч, працівники Збройних Сил України Сергій Глухов, Олександр Терещенко, Ратмир Сапожніков та інші.