Лекція провідного фахівця МВФ Дірка Краана

03.10.2013
2 жовтня в рамках серії міжнародних лекцій у Києві нідерландський правник та економіст доктор Дірк Краан прочитав лекцію в Червоному корпусі нашого Університету. Його виступ був адресований політикам, дипломатам, журналістам, викладачам і студентам різних університетів та був присвячений тенденціям і перспективам модернізації державного управління економічним сектором. Проаналізувавши історію впровадження нової політики державного управління у країнах Західного світу, пан Краан перейшов до української економічної ситуації в контексті східноєвропейської та світової економік. Він оголосив комплекс заходів державного управління, що дозволять українським держслужбам надавати кращі послуги за нижчу ціну.

3 жовтня з 10 до 12 години аналогічна лекція була проведена для студентів та викладачів нашого Університету. Заходи були організовані під егідою посольств Нідерландів та Швейцарії в Україні, а пана Краана представляв аудиторії посол Швейцарії Крістіан Шьоненбергер.