Київський університет на виставці-фестивалі «Освіта. Майбутнє Дарниці-2013»

02.10.2013
28 вересня управлінням освіти Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації була організована виставка-фестиваль «Освіта. Майбутнє Дарниці-2013», приурочена до Дня працівників освіти. У рамках фестивалю були проведені презентації закладів освіти Дарницького району, показові виступи юних спортсменів, майстер-класи, ігри та розваги для учнів, концерт найкращих художніх колективів та виконавців навчальних закладів, а також профорієнтаційні заходи ВНЗ.

Долучився до цієї виставки і Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Наш навчальний заклад мав змогу розповсюдити серед учнівської молоді та потенційних абітурієнтів детальну інформацію про свої структурні підрозділи, умови вступу, навчально-виховний процес тощо. Усі зацікавлені могли поспілкуватися з представниками Київського університету й отримати відповіді на свої запитання.

Сектор інформаційного забезпечення