Кувейт стане ближчим

26.09.2013
26 вересня 2013 року ректор університету академік Леонід Губерський прийняв делегацію з Кувейту. Він висловив задоволення з того приводу, що в перші години перебування на українській землі гості прибули саме до університету з цікавими і конструктивними пропозиціями. Ректор Кувейтського університету професор Абдуллатиф Аль-Бадер розповів, що їхній ВНЗ хоч і має досить молодий вік (йому 47 років), проте вже активно співпрацює з університетами США, Великої Британії, Швеції, Франції, і хотів би активізувати співпрацю з університетами Східної Європи. Пан Аль-Бадер наголосив, що:«у вас теж є чому повчитися». Леонід Васильович Губерський погодився з гостем, оскільки бажання ці співпадають, як співпадають і напрями освітньої і наукової діяльності. Він розповів гостям, – а у складі делегації проректор і два декани, – про структуру університету, що має багато схожого з Кувейтським: ті ж природничі і гуманітарні факультети, що зможуть налагодити між собою тісне двостороннє співробітництво. Обопільним виявилося бажання обмінюватися студентами та викладачами, науковими проектами. Особливо сподобалася кувейтській стороні і була активно підтримана ідея подвійних дипломів. Обидві сторони зійшлися на тому, що об'єднані зусилля дадуть дуже хороший результат. А щоб не відкладати реалізацію пропозицій, як кажуть, у довгий ящик, керівники двох університетів підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо академічної співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Кувейтським університетом. Співпраця розпочнеться одразу. Гості відвідають інститути та факультети, визначать вектори взаємних інтересів, укладуть угоди і протоколи намірів.