Андрій Садовий зустрівся з студентами КНУ

20.09.2013
20 вересня 2013 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. Відбулася його зустріч зі студентами філософського та історичного факультетів. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Бех привітав гостя в стінах університету та побажав приємного спілкування. Свій виступ міський голова розпочав з притчі Франца Кафки «Перед законом», закликаючи молодих людей вірити у свої сили, не боятися перешкод, рухатися вперед, адже тільки так можна досягти успіху, пізнати істину та самого себе.
Поділився Андрій Садовий деякими подробицями зі свого життєвого досвіду. Розповів де і як здобував освіту, про військову службу, про вибори до Львівської міської ради, про обрання його міським головою тощо.
Варто зазначити, що зустріч Андрія Садового зі студентами КНУ відбулася в рамках Днів Львова у Києві, що проходять у столиці з 19 по 22 вересня.