Парад грацій

22.04.2005
Подія, на яку з нетерпіння чекали вболівальники збірних команд факультетів з шейпінгу, та й усі охочі подивитися на красивих дівчат, що вміють гарно рухатися, відбулася 14 квітня цього року. Кафедра фізичного виховання зібрала чималу кількість охочих подивитися на ці змагання.

Розпочалося все з параду понад 100 учасників у складі 12 команд, та, звичайно, збірна команда університету, яка в рамках підготовки до міських змагань, приймала участь поза конкурсом.

У ході виступів визначилися фаворити змагань. Це було видно з реакції залу та відобразилося в оцінках об'єктивного журі, до складу якого увійшли тренери команд-учасників.

Нагородження проходило за трьома підгрупами, в яких місця розподілилися наступним чином:

1. Команда механіко-математичного факультету.
2. Команда економічного факультету.
3. Команда юридичного факультету.

1. Команда фізичного факультету.
2. Команда географічного факультету
3. Команда інституту філології

1. Команда інституту менеджменту і фінансів.
2. Команда інституту журналістики.
3. Команда факультету соціології та психології.

Також свої показові виступи представили збірна команда Київського національного економічного університету та збірна команда юридичного факультету.

Кравець Віра,
капітан збірної команди