Відбулася нарада з міжнародних питань

10.09.2013
05 вересня 2013 року в ауд. 205 Головного навчального корпусу Університету відбулася нарада з міжнародних питань під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) П.О. Беха. У нараді взяли участь декан факультету навчання іноземних громадян Ю.В.Носік, його заступник С.С.Ісаєв, декан підготовчого факультету Л.Д. Шутенко, заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшов та керівники груп ВМС.
У ході наради було обговорено основні здобутки, проблеми та стратегію участі університету в міжнародних рейтингах , пропозиції до плану міжнародного співробітництва підрозділів на 2013/2014 навчальний рік. Окремим питанням стала підготовка до святкування ювілеїв університету та Тараса Шевченка у 2014 році.
У різному П.О. Бех провів аналіз виконання питань поставлених на попередній нараді з міжнародної діяльності та визначив головні пріоритети роботи на найближчий час.

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшов