VII Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси»

10.09.2013
10 вересня у ННЦ «Інститут біології» вже всьоме відбулося відкриття одного з найбільших у Східній Європі форумів з проблем вірусології «Біоресурси та віруси». У конференції, що триватиме до 13 вересня, візьмуть участь понад 100 учасників, 30 з яких є провідними іноземними науковцями з Чехії, Литви, Угорщини, Грузії, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану та інших країн. В організації та роботі конференції традиційно беруть активну участь студенти та аспіранти біологічних дисциплін, які знайомляться з найсучаснішими науковими підходами та можуть презентувати результати власних досліджень.

Учасники розпочали обговорення найбільш актуальних проблем загальної, молекулярної, медичної, ветеринарної та фітовірусології, екології вірусів, профілактики та терапії вірусних інфекцій. У центрі уваги науковців — віруси грипу та ВІЛ, а також захворювання господарських рослин. Результати зустрічі допоможуть удосконалити підходи до вирішення проблем вірусних хвороб людини, тварин і провідних сільськогосподарських культур, методів контролю розповсюдження вірусних інфекцій та створення терапевтичних препаратів на основі бактеріофагів.