Делегація КНР відвідала університет

09.09.2013
В рамках заходів, присвячених перебуванню в Україні високопоставленої делегації КНР на чолі з Генеральним директором Штаб-квартири Інститутів Конфуція, Голова Державної Канцелярії Ханьбань, пані Сюй Лінь 7 вересня 2013 року провела зустріч з керівництвом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Були присутні: Петро Бех – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), Сергій Вижва – проректор з з наукової роботи, Олександр Гончаренко – директор Інституту Конфуція, Сунь Кевень – директор Інституту Конфуція від китайської сторони.
Під час зустрічі відзначалося, що в університеті приділяють значну увагу вивченню китайської мови та літератури, а також роль, яку відіграє Інститут Конфуція у поширенні китайської мови та китайської культури. На зустрічі висловлено обопільне задоволення рівнем співробітництва, зокрема в площині роботи Інституту Конфуція. Прийнято рішення не зупинятися на досягнутих висотах, а продовжувати розвивати діяльність Інституту Конфуція не лише в сфері викладання китайської мови, літератури та культури, а ще й у таких напрямках як: економіка, фізика, кібернетика, соціологія, політологія, геологія тощо. Пані Сюй Лінь зазначила, що китайська сторона готова надати повноцінну фінансову підтримку для здійснення намічених проектів. Також вона зазначила, що Ханьбань готовий і далі надавати гранти для стажування як студентам так і викладачам. А випускникам-китаїстам, які не зможуть знайти собі роботи після закінчення університету, буде запропоновано стати волонтерами-викладачами китайської мови від Ханьбань.

О.Гончаренко