Володимир Литвин прочитав лекцію першокурсникам-історикам

06.09.2013
6 вересня о 14.40 завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, народний депутат України Володимир Литвин прочитав лекцію майбутнім колегам-історикам. Осмислення найскладнішого, на думку Володимира Михайловича, періоду в історії людства за весь час існування цивілізації вимагає від історика високої історичної культури та водночас розуміння найсучасніших тенденцій розвитку суспільства. Перспективи та загрози інформаційно-технологічного прогресу, математичне моделювання історичних процесів, геополітичне положення України, сучасні демократія та парламентаризм, «кольорові» та «мережеві» революції – ось далеко не повний перелік тих проблем, з якими в науці та на практиці матимуть справу студенти історичного факультету. Як випускник історичного факультету Володимир Литвин поділився з першокурсниками спогадами про студентські роки, як завідувач кафедри − побажав успіхів і натхнення в навчанні, а також запросив до співпраці з кафедрою.