День знань в ННЦ «Інститут біології»

01.09.2013
30 серпня 2013 року гімн студента вперше пролунав для першокурсників Навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нові можливості і перспективи попереду, безтурботне учора залишилось за шкільною партою, а наполегливе навчання і, звісно, студентські розваги – ось сьогодення першокурсника 2013.

У цей день щоб особисто привітати студентство Інституту біології з початком нового навчального року до святково прикрашеної актової зали ІПО завітав перший проректор Університету доктор фізико-математичних наук, професор О. К. Закусило.

Вітаючи першокурсників, директор ННЦ «Інститут біології» доктор біологічних наук, професор Людмила Остапченко відзначила високий рейтинг абітурієнтів, які вступили до Інституту і побажала такого ж успішного навчання в Університеті. Свої настанови студентам дали доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології людини і тварин, директор НДІ фізіології імені академіка Петра Богача М. Ю. Макарчук та знаний випускник біологічного факультету нашого Університету член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту біохімії імені академіка О.В.Палладіна НАН України, доктор біологічних наук, професор C.О Костерін, а також випускниця-2013 Рассомагіна Марія.

Навчально-науковий центр «Інститут біології» щиро вітає студентство України з початком нового навчального року: пізнавайте, цікавтеся новітніми відкриттями, захоплюйтеся наукою, і навчайтеся, навчайтесь у її творців!

Оксана Берник,
голова НТСА ННЦ «Інститут біології»

Фото: Анастасія Бойко,
студентка кафедри мікробіології та загальної імунології