Вітаємо першокурсників філософського факультету!

30.08.2013
Першими, як і годиться факультету-фундатору нашого університету, своїх першокурсників зразка 2013 року привітав філософський факультет. 30 серпня об 11 годині в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте привітання першокурсників та вручення їм студентських квитків. До майбутніх філософів звернулися декан факультету, академік Анатолій Конверський, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України Олексій Онищенко, а також патріарх сучасної філософії, академік НАН України Мирослав Попович. На новоспечених студентів першого в історії університету факультету покладається непроста місія осмислення сучасного мінливого світу – наголосив Василь Кремень. Новобранцям-філософам побажали неспокою в пошуку істини та непорушного шлюбу з філософією.

фото Андрія Еловікова/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ