Кубок філософів

08.07.2013

6 липня 2013 року в Більярдному клубі „ПРОМЕНАДА” відбувся особисто-командний відкритий Кубок філософського факультету КНУ з більярду серед науково-педагогічних працівників „Вільна піраміда”- КУБОК ФІЛОСОФІВ. Головним суддею змагань був декан філософського факультету Анатолій Євгенович Конверський.
У командному заліку володарем Кубка стала команда Військового інституту (Олександр Безносюк, Віталій Ворона), друге місце - команда інституту міжнародних відносин (Арсеній Копистира, Дмитро Расшивалов) і третє місце - команда геологічного факультету (Степан Дейнеко, Володимир Коваль).
В особистому заліку Кубком заволодів Олександр Курилко(механіко-математичний факультет), друге місце посів Арсеній Копистира (Інститут міжнародних відносин) і третє місце - Михайло Хоменко (юридичний факультет).
У турнірі „ Білія ” (за кількістю забитих куль до першої помилки) чемпіоном став з результатом - 8 куль Павло Попов (Військовий інститут), друге місце посів Степан Дейнеко (геологічний факультет) - 7 куль і третє місце - Олександр Безносюк (Військовий інститут)- 6 куль.
Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку випускнику філософського факультету 1998 року Ярославу Чернишу та керівництву Більярдного клубу „ПРОМЕНАДА” за спонсорську підтримку в організації змагання.

Секретар асоціації більярду
Київського національного університету