Наші студенти на стажуванні в КМДА!

28.06.2013
27 червня 2013 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося нагородження переможців конкурсного відбору за програмою стажування в органах місцевої влади. Протягом липня 39 кращих студентів столиці будуть працювати радниками на громадських засадах в КМДА. Серед них - 6 студентів нашого університету:

1. Курінна Анна (філософський факультет, 4 курс) проходитиме стажування в голови КМДА Олександра Попова.
2. Пуйо Катерина (факультет психології, закінчила бакалаврат) - стажування в заступника голови КМДА Віктора Коржа.
3. Бачурін Ілля (факультет психології, 4 курс) - стажування в заступника голови КМДА Анатолія Голубченка.
4. Литвин Уляна (хімічний факультет, 5 курс) - стажування в заступника голови КМДА Анатолія Голубченка.
5. Дудка Станіслав (економічний факультет, 4 курс) - стажування в заступника голови КМДА Руслана Крамаренка.
6. Абдулаєва Діана (механіко-математичний факультет, 4 курс) - стажування в департаменті соціальної політики КМДА.