У ВІКНУ працює ДЕК

05.06.2013
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) під головуванням начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України генерал-майора Івана Чубенка.
03.06.13 розпочалися комплексні державні екзамени, що, як зазначив начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін у своїй доповіді голові ДЕК на першому організаційному засіданні комісії, стануть головним підсумком діяльності всього колективу ВІКНУ за минулий навчальний рік.
Напередодні вже були проведені: перше організаційне засідання комісії, стройовий огляд особового складу, інструктивна нарада з головами підкомісій та іншими членами ДЕК, огляд навчально-матеріальної бази ВІКНУ.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін