Круглий стіл в ІМВ, присвячений 65-річчю миротворчих операцій під егідою ООН

31.05.2013
28 травня в Залі засідань Вченої ради Інституту міжнародних відносин з нагоди Міжнародного Дня миротворців ООН Представництво ООН в Україні спільно із Всеукраїнською організацією учасників миротворчих операцій провели круглий стіл, присвячений 65-річчю миротворчих операцій під егідою ООН. В рамках круглого столу були розкриті ключові аспектами миротворчої служби на прикладі участі українців в миротворчій місії ООН в Ліберії – країні, де український контингент служить найдовше – понад 8 років.
Серед запрошених гостей були представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Представництва ООН в Україні, українські миротворці. Зокрема: Доріт Ніцан, Голова Бюро ВООЗ в Україні; Андрій Бешта, заступник Керівника Департаменту ООН та інших міжнародних організацій МЗС України; Леонід Голопатюк, Генерал-майор, Начальник Головного управління військового співробітництва і миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України; Валентин Пістрюга, Генерал-майор, Начальник Управління армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України; Сергій Грабський, Голова Ради Громадської організації ВО «Союз учасників миротворчих операцій».
Модератором круглого столу виступив український журналіст – Роман Бочкала.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник директора ІМВ проф. Микола Дорошко. З науковою доповіддю про участь України в миротворчих операціях виступив проф. Юрій Скороход. Також на заході були присутні студенти ІМВ, які мали змогу поставити запитання доповідачам.

Прес-центр ІМВ