У КНУ відбулося засідання науково-технічної ради

30.05.2013
29 травня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося засідання науково-технічної ради.
У роботі засідання взяли участь керівники служб НДЧ, заступники деканів/директорів з наукової роботи факультетів/інститутів. Вони розглянули та обговорили такі питання:
1. Про хід виконання ухвали Вченої ради від 04. 03. 2013 р. Доповів начальник НДЧ Ярослав Лавренюк.
2. Про проведення конкурсів на відкриття нових наукових тем. Доповів проректор з наукової роботи Сергій Вижва.
3. Пропозиції факультетів та інститутів щодо зарахування до докторантури університету (І етап). Доповіла начальник відділу підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів Валентина Шевчук.
4. Підготовка до проведення конкурсу на заміщення вакантних посад. Доповіла вчений секретар НДЧ Наталія Караульна.
5. Про роботу наукових співробітників у приймальній комісії університету. Доповів проректор з наукової роботи Сергій Вижва.
6. Про графіки відпусток. Доповіла заступник начальника відділу кадрів Олена Лаврентьєва.
Різне:
Про підготовку інформації про інноваційні проекти.
Про проект «Електронний університет»
Положення про стимулювання за результатами наукової діяльності.
Про конкурс CRDF.