„КОРОЛЕВА УНІВЕРСИТЕТУ 2005”

18.04.2005

Загально університетський конкурс краси „КОРОЛЕВА УНІВЕРСИТЕТУ 2005” проводиться з метою виявлення, популяризації і демонстрації яскравих зразків жіночої краси і привабливості, надання підтримки заходам, направлених на підвищення культурного, морального і духовного настрою студентства.

Він започаткує традицію щорічного проведення цього конкурсу. Титул королеви університету буде переходити із року в рік. А хто стане першою? Хто перший одягне королівську корону та увійде в історію? Це питання залишимо відкритим до 28 квітня. А Вам, красуні, радимо не зволікати!!!

Умови участі:
заповнена анкета * (закачати)
приваблива зовнішність
впевненість у собі
бажання проявити себе та стати королевою

* необхідно заповнити анкету та віддати її до студентського парламенту (к. 168), або представникам на факультетах, або заповнити електронний варіант та відіслати на E-mail: miss_studp@mail.univ.kiev.ua

Призовий фонд:

Коштовні подарунки від спонсорів.
Пропозиції працевлаштування від модельних агентств та журналів.
Супер-призи для 3-х переможниць – ноутбуки від ректора.

Організатор - студентський парламент за підтримкою ректора університету

Ми цінуємо красу!

Cтудентський парламент