Відбувся PLAY FOR CHANGE

24.05.2013
21 травня у стінах Червого корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбулася довгоочікувана подія – захід Play For Change, в якому взяли участь стипендіати програми Завтра. UA Фонду Віктора Пінчука та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Організатор і натхненник проекту – стипендіатка Завтра. UA та студентка КНУ імені Тараса Шевченко Єлизавета Ясько.
Мета заходу – показати, що мистецтво – це велика сила, здатна змінити світ на краще, допомогти людям і нести світло і добро в наше життя. Учасники проекту прагнуть звернути увагу на актуальні проблеми суспільства та змінити ставлення до благодійності. Вони закликають до духовної благодійності – свого внеску у «добрі справи»
В рамках Play for Сhange відбулися також волонтерська акція від Української Біржі Благодійності, презентація Спільноти Свідомого Спілкування (3С), театральні презентації соціальних проектів Завтра. UA Нехай Серце Б’ється, Open your rights.
Більше: www. zavtra.in.ua
Богдана Носенок