В полі зору «Сучасні проблеми хімії»

16.05.2013
15 травня 2013 року в Київському національному університету імені Тараса Шевченка на хімічному факультеті відбулася XIV Міжнародна наукова конференція студентів та аспірантів “Сучасні проблеми хімії”.

У відкритті конференції взяли участь декан хімічного факультету КНУ проф. Юліан Воловенко, заступник декана хімічного факультету з наукової роботи проф. Зоя Войтенко, професор Університету м. Руан (Франція) Жан-Філіп Буйон. Під час пленарного засідання французький професор виступив з доповіддю "Organofluorine molecules: interest and few applications". Основні тези доповіді були обговорені учасниками конференції. Після пленарного засідання відбувалася секційна робота за такими основними напрямками: неорганічна хімія, аналітична хімія, фізична хімія і колоїдна хімія, органічна хімія, хімія високомолекулярних сполук.

Мета конференції - обмін науковими результатами, досвідом організації та проведення наукової роботи аспірантами та студентами; ознайомлення широкого кола студентів з науковими здобутками КНУ імені Тараса Шевченка; встановлення творчих зв’язків між вищими навчальними закладами, науковими інститутами України та зарубіжних країн.