Вітаємо наших стипендіатів «Завтра.UA»!

15.05.2013

Сьомий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводила конкурс серед студентів старших курсів (починаючи з третього) вищих навчальних закладів України в рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA». Конкурс традиційно проходить в три етапи. Перший етап – публічний захист наукових робіт студентів у вищому навчальному закладі. На цьому етапі навчальний заклад відбирає найкращих студентів відповідно до встановленої Фондом квоти, яка для нашого університету складає 75 осіб. На другому етапі кожну наукову роботу конкурсанта оцінюють 3 незалежних вчених-експерти з різних вищих навчальних закладів та дослідницьких інститутів України. Третій етап проходить у вигляді конкурсних змагань на психологічних тренінгах із залученням експертів-психологів Фонду. На кожному етапі конкурсант оцінюється відповідною кількістю балів. Крім того, балами оцінюється наукова діяльність конкурсанта (наявність публікацій, перемоги в наукових конкурсах, участь в наукових конференціях) і есе (нарис) соціального характеру на тему «Завтра: Світ, Україна, Я», яке конкурсант готує за бажанням. Сума отриманих конкурсантом балів визначає його рейтинг, за яким визначаються переможці-стипендіати.
В цьому навчальному році для участі у конкурсі студентами різних вищих навчальних закладів України було направлено 1851 пакетів документів. За підсумками конкурсу 320 студентів стали переможцями і будуть отримувати протягом року додаткову стипендію від Фонду в розмірі 942 грн. Окрім цього, стипендіати програми отримають від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер, залучатимуться до участі у спільних соціальних проектах, братимуть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо. Серед стипендіатів Фонду – 35 наших студентів! Це найбільша кількість серед всіх вищих навчальних закладів України. Особливо звертає увагу блискучі результати Навчально-наукового центру "Інститут біології" – 15 стипендіатів!
Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет/інститут Курс

1 Базилянська Вікторія Ростиславівна ННЦ "Інститут біології" 4
2 Бородіна Тетяна Валеріївна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
3 Єфремова Віра Андріївна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
4 Іномістова Марія Володимирівна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
5 Коміссаров Артем Володимирович ННЦ "Інститут біології" 4
6 Кутузова Ніна Юріївна ННЦ "Інститут біології" 4
7 Михайлова Анна Григорівна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
8 Ніколаєнко Тетяна Василівна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
9 Поворознюк Ольга Олександрівна ННЦ "Інститут біології" 4
10 Рибицька Анастасія Миколаївна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
11 Сербин Наталія Миколаївна ННЦ "Інститут біології" 2 маг.
12 Чайка Дар’я Олександрівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
13 Шаповал Мирослава Олександрівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
14 Щербакова Юлія Володимирівна ННЦ "Інститут біології" 1 маг.
15 Прісс Анастасія Євгенівна високих технологій 1 маг.
16 Шелякіна Маргарита Костянтинівна високих технологій 2 маг.
17 Ободовський Юрій Олександрович географічний 2 маг.
18 Растворова Марія Олександрівна географічний 2 маг.
19 Ігнатюк Віталій Володимирович економічний 4
20 Козаченков Олексій Володимирович економічний 2 маг.
21 Нестеренко Владислав Андрійович економічний 4
22 Карабін Леся Дмитрівна кібернетики 1 маг.
23 Заболотня Олена Миколаївна механіко-математичний 2 маг.
24 Коваленко Дмитро Юрійович механіко-математичний 4
25 Проскурня Аліна Сергіївна психології 1 маг.
26 Кришталь Андрій Богданович соціології 4
27 Цупко Олександр Олександрович фізичний 2 маг.
28 Михайлець Валерія Олександрівна філології 1 маг.
29 Азархіна Олександра Костянтинівна філософський 1 маг.
30 Ясько Єлизавета Олексіївна філософський 1 маг.
31 Павлюк Марія Василівна хімічний 2 маг.
32 Жовтяк Лідія Євгенівна юридичний 3
33 Залізняк Павло Мар’янович юридичний 4
34 Зубрицький Олександр Володимирович юридичний 4
35 Кормило Михайло Іванович юридичний 4

Щиро вітаємо наших стипендіатів!
Вручення дипломів переможців Стипендіальної програми «Завтра.UA» відбудеться під час роботи молодіжного форуму «Завтра.UA» 25-28 травня 2013 року, який Фонд проведе на базі оздоровчого табору «Лідер» (м. Київ, Пуща-Водиця, вул. М.Юнкерова, 16).
Студенти, які бажають взяти участь у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» наступного 2013/2014 навчального року, можуть починати готувати конкурсну роботу та інші необхідні документи вже зараз відповідно до умов проведення цьогорічного конкурсу (див. сайт www.zavtra.in.ua), не очікуючи офіційного оголошення конкурсу, яке відбудеться у вересні 2013 року. Суттєвих змін в умовах проведення конкурсу наступного року не передбачається.

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» в університеті