Університет вшанував ветеранів

15.05.2013
В травневі дні в інститутах та на факультетах нашого університету відбувалися традиційні дружні зустрічі з ветеранами минулої війни, на яких звучали спогади учасників подій тих буремних років та привітання від молодших співробітників та студентів. 14 травня з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у Актовій залі Головного корпусу відбулася спільна зустріч ветеранів та представників університетських підрозділів. На їхнє замовлення відбувся показ кінострічки «В бой идут одни старики», а після нього зібрання, на якому ректор КНУ академік Леонід Васильович Губерський теплими словами привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни і від усієї університетської родини подякував за внесок кожного у невмирущий подвиг і Велику Перемогу. «Ми пишаємося вами, - сказав ректор і процитував слова з пісні, що стосуються кожного з ветеранів: «Де була б ти сьогодні Європа, де була б ти, якби не вони!» Присутні висловлювали на адресу ветеранів побажання доброго здоров’я, довголіття і ще впродовж багатьох років відзначення Свята Перемоги.