У економістів відбудеться міжнародний симпозіум

14.05.2013

15 травня 2013 р. о 10.00 на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 90а), відбудеться міжнародний симпозіум «Практика впровадження зелених технологій: досвід Німеччини».
У рамках Симпозіуму планується зустріч провідних теоретиків і практиків з екологічного менеджменту та підприємництва, а також представників законодавчої та виконавчої влади.
Головною метою симпозіуму є обговорення наукових і практичних проблем науково-теоретичних та нормативно-правових засад розвитку «зеленого бізнесу» в Україні і світі.
У ході роботи симпозіуму будуть висвітлені питання екологічної економіки, природоохоронної діяльності, забезпечення відновлення порушених техногенним впливом екосистем, раціонального використання ресурсів, сталого розвитку, формування екологічно спрямованих виробничих систем, зеленого бізнесу.
Учасники симпозіуму:
- близько 30 підприємств, організацій, наукових установ;
- представники країн: Німеччина, Чехія, Росія, Казахстан, Україна;
- подали більше 180 тез доповідей.
Зокрема, плануються виступи: Дитріха Вальтера – завідувача українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва (з німецької сторони), члена Європейської академії наук та мистецтв, м. Ізерлон (Німеччина), Купалової Галини Іванівні – завідувача українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Мартіна Меснера – представника делегації німецької економіки в Україні: «Немецкий опыт применения технологий возобновляемой энергетики в Украине», Потапенка В’ячеслава Георгійовича – головного консультанта Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України - «Зелені» технології як альтернатива ризикам економічної безпеки України», Чорненького Дмитра Вілійовича - «Сіменс Україна» - «Зелені» технології Сіменс, Антона Вірта – керівника проектів, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Гліба Акчуріна – генерального директора ТОВ «Ренус Ревайвел», Галашевського Сергія Олександровича – директора ТОВ «Органік стандарт», Гелетухи Георгія Георгійовича – голови Правління Біоенергетичної асоціації України, Вільфріда Нойманна – гостьового професора українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Осипова Юрія Борисовича – директора Центру еколого-економічних досліджень, Російський державний геологорозвідувальний університет, Мажитової Саулє Калієвни - Карагандинській економічний університет Казпотребсоюзу, Казахстан, та ін.
Програма симпозіуму передбачає пленарні та секційні засідання, круглий стіл та публікацію матеріалів.
За додатковою інформацією звертатися: 0934709164 - Царук Анна