Науково-практична конференція “Україна в системі духовних, економічних та політичних координат глобалізованого світу”

29.03.2005
Організатори:
ВНЗ “Національна академія управління”
Центр перспективних соціальних досліджень Міністерства праці
та соціальної політики України та НАН України

Національна академія управління разом із Центром перспективних соціальних досліджень щорічно проводять науково-практичні конференції, присвячені аналізу глибинних гуманітарних проблем сучасності. Протягом останнього часу відбулись конференції:

2001 – Християнство на межі тисячоліть (економічні, правові, історичні та культурологічні аспекти)
2002 – Духовно-моральні виміри українського суспільства: погляд ХХІ століття
2003 – Людство на межі тисячоліть: діалог цивілізацій
2004 – Духовні засади розвитку людства в епоху глобалізації та українська перспектива

Конференція “Україна в системі духовних, економічних та політичних координат глобалізованого світу” - це продовження і одночасно новий крок щодо розробки на науковому рівні та актуалізації питань визначення місця України у глобалізованому світі із врахуванням її історичних традицій, а також змін, що відбулись в українському суспільстві останнім часом.

Для обговорення та дискусій на пленарному та секційних засіданнях пропонуємо основні тематичні напрями:

 Духовні виміри України і процеси глобалізації: основні перспективи та тенденції розвитку.
 Гуманістичні проекти: зміст та історична доля.
 Духовна еволюція людини в світі і в Україні: утопія чи реальна перспектива
 Етичні ідеали сучасності: світовий та український досвід
 Історичні та культурні традиції на хвилі глобалізаційних процесів
 Політична стратегія України за умов глобалізації
 Економічні, соціальні, культурні перспективи України в контексті євроатлантичних орієнтацій.
 Україна як соціальна держава.
 Механізми реалізації основних положень соціальної держави в сучасній системі глобалізаційних процесів.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів, студентів, слухачів духовних навчальних закладів взяти участь у роботі конференції.

Конференція відбудеться в приміщенні Національної академії управління за адресою:
м. Київ, вул. Вінницька, 10.
Довідки за телефонами: (044) 246-24-38, 246-24-46

За матеріалами конференції планується публікація збірника. Тему і тези виступів надіслати до 22 квітня 2005 р. за адресою:
03151, м. Київ, вул. Вінницька, 10. Національна академія управління, кафедра суспільних наук.
Електронна адреса: fld@nam.edu.ua

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Тези подаються у двох варіантах обов’язково: роздрукованому та електронному (формат .doc або .rtf).
Обсяг доповідей – до 3 сторінок, 6 тис. знаків, шрифт Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абзацний відступ – 0,7; поля – всі 1,5 см.
УВАГА! Не допускати зайвих пропусків при форматуванні тексту!

Додаткова інформація на сайті http://www.nam.kiev.ua