Cтуденти економічного факультету представили Україну у світовому конкурсі Global Investment Research Challenge

24.04.2013
Третій рік поспіль студенти економічного факультету під керівництвом доцента кафедри фінансів Любкіної Олени Вікторівнищорічно виборюють перемоги на всеукраїнських етапах та гідно представляють нашу країну на регіональному етапіпрестижного світового конкурсу інвестиційних досліджень «GlobalInvestmentResearchChallenge», яке проводиться авторитетною глобальною асоціацією професійних інвесторів CFA Institute.
Цього року команду-переможця всеукраїнського етапу конкурсу у складі студентів кафедри фінансів (Ольга Антропова, Божко Андрій, Дмитро Головчук та Дмитро Капцан) і кафедри економічної кібернетики (Віталій Ігнатюк)було запрошено до Лондону (Велика Британія) для участі у регіональному етапі змагань.
Участь в цьому престижному змаганні свідчить про високий рейтинг Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед вищих навчальних закладів світу.
Майже 3500 студентів з 750 університетів 55 країнвзяли участь у національному етапі конкурсута отримали оцінку свого досвіду від провідних світових експертів галузі.
До регіонального етапу конкурсу увійшли команди з 109 провідних університетів світу. Структура світового конкурсу мала наступний вигляд*:

Американський регіон

Hong Kong University of Science and Technology
Indian Institute of Foreign Trade
та інші
Якість аналітичного звіту та презентаційні навички наших студентів університету високо оцінило жури, яке складалося з представників авторитетних професійних інвесторів, директорів та засновників всесвітньо відомих міжнародних компаній. Протягом конкурсу студенти мали змогу не тільки показати свій рівень знань, але й поспілкуватись з представниками інвестиційного бізнесу та завести корисні зв’язки у фінансово-інвестиційній галузі насвітовому рівні.
Більш докладна інформація доступна на сайті:www.cfainstitute.org.
Вітаємо молодих професіоналів інвестиційного бізнесу!