Додаткові заняття з курсантами-випускниками У ВІКНУ

26.04.2013
З метою актуалізації знань випускників 2013 року про сучасну нормативно-правову базу з реформування та розвитку Збройних Сил України у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка у квітні-травні ц. р. планується проведення додаткових занять із курсантами-випускниками за участю замовників на підготовку військових фахівців з відповідних спеціальностей.
24 квітня 2013 року відбулося перше заняття в контексті підготовки курсантів 5 курсу за спеціальностями “Переклад”, “Міжнародні відносини” та “Міжнародна інформація” Військового інституту до державних екзаменів.
Лекцію на тему: “Стан і перспективи міжнародного військового співробітництва в процесі реформування Збройних Сил України” прочитав начальник відділу – заступник начальника Головного управління міжнародного співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗСУ полковник Коваленко Г.А.