Геологи співпрацюватимуть із Shell

19.04.2013
17 квітня 2013 р. на геологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з представниками компанії Shell: провідним геофізиком компанії Shell в Україні Мартином Боекхольтом і геофізиком компанії Shell в Нідерландах Майклом Бур’яником, з ініціативи якого було створено студентський осередок SEG (товариство економічних геологів) в Київському університеті. На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Київського університету професор Вижва С.А., декан геологічного факультету професор Михайлов В.А., завідувач кафедри геології нафти і газу професор Карпенко О.М., співробітники, аспіранти і студенти геологічного факультету. Зустріч була присвячена питанням співпраці в освітянській і науковій сфері.