Команда економічного факультету стала світовим чемпіоном конкурсу Global Management Challenge

19.04.2013
Студенти економічного факультету вибороли І місце у міжнародному фіналі конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC) у м. Бухарест (Румунія).
Учасниками міжнародного фіналу змагання цього року стали команди з більш, ніж 30 країн світу. У фінальній частині конкурсу змагалися 8 команд: з України, Китаю, Польщі, Франції, Португалії, Естонії, Словаччини, Росії. Перемогу здобула українська команда студентів та аспірантів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі:
Головчук Дмитро Сергійович – студент І курсу магістратури спеціальності «Фінанси та кредит» - капітан команди;
Ткаченко Микола Вадимович – студент І курсу магістратури спеціальності «Фінанси та кредит»;
Пасажко Тарас Сергійович - аспірант кафедри фінансів;
Потапенко Ілля Костянтинович – студент ІІ курсу магістратури спеціальності «Економічна кібернетика»;
Ігнатюк Віталій Володимирович – студент ІV курсу спеціальності «Економічна кібернетика».
Місія Global Management Challenge - практична підготовка українських менеджерів до конкуренції на глобальних ринках. Сьогодні міжнародне змагання зі стратегічного менеджменту проходить у 38 країнах світу. Учасниками змагання є власники, ТОП-менеджери компаній, лінійні керівники, менеджери середньої ланки, студенти програми МВА.

Вітаємо переможців!!!