Публічна лекція Ендрю Бейкера (фото)

18.04.2013
16 квітня КНУ відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол США Джон Теффт та відомий американський громадський діяч, дослідник Голокосту Ендрю Бейкер. Гості засвідчили свою повагу ректору університету академіку Леоніду Губерському. В рамках «Форуму Послів США в Україні», що його регулярно проводить у Києві Посольство, відбулася публічна лекція Ендрю Бейкера на тему його досліджень злочинів Голокосту, що викликала велику цікавість аудиторії. Доповідач є директором відділу міжнародних справ Американського єврейського комітету (АЄК) та персональним представником голови ОБСЄ з питань боротьби з антисемітизмом, тож діапазон його досліджень торкається наслідків Голокосту для багатьох народів Європи, а також відповідальності за дії урядів, що були причетні до злочинів.

фото Юрія Тивончука, Дениса Кривопалого/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ

Ігор СЮНДЮКОВ, «День»