«Дні науки філософського факультету –2013

16.04.2013
Історія проведення щорічних Днів науки філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка сягає у 60-ті роки минулого століття і традиційно збирає гостей і друзів з багатьох вітчизняних і зарубіжних навчальних закладів та наукових установ. Серед них чимало світил світової філософської думки. Не став винятком і цей рік. 16 квітня 2013 року в Актовій залі Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття традиційної наукової події, в рамках якої проходить дводенна Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів, та молодих учених. Вітаючи присутніх, декан філософського факультету академік НАН України Анатолій Конверський зазначив, що з кожним роком дні науки філософського факультету збирають все більше і більше учасників. «В цьому році опубліковані тези нараховують 1393 матеріали, з них 615 – це студентські роботи», - зазначив Анатолій Євгенович і висловив сподівання, що робота конференції сприятиме розвитку філософської науки. Серед іменитих гостей, які взяли участь у відкритті конференції – директор Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України академік Мирослав Попович. Хоча він стверджує, що гостем в стінах КНУ себе не відчуває, адже був студентом цього університету. «Правда, коли я вступав, а це було в 1948 році, Червоний корпус тільки відновлювали. Але як тоді, так і зараз атмосфера мудрості в цих стінах жила, живе і буде жити», - сказав Мирослав Володимирович й зауважив, що учасники конференції своїми матеріалами, ідеями не тільки роблять вагомий внесок у філософську науку, але й формують атмосферу філософської культури суспільства. Проректор з науково-педагогічної робити Володимир Бугров від імені ректора КНУ академіка Леоніда Губерського привітав присутніх з початком роботи конференції, побажав плідної праці та нових звершень. Після відкриття конференції, її учасники продовжили працювати в 19 секціях. 17 квітня робота триватиме форматі восьми круглих столів, відбудеться презентація наукових монографій та перекладів викладачів кафедри філософії, презентація наукового журналу «POLITBOOK» та майстер-клас «Влада у міських співтовариствах: досвід емпіричного дослідження». На гостей і учасників «Днів науки філософського факультету – 2013» чекає також насичена і цікава культурна програма.

Фото Дениса Кривопалого/філософський факультет