Студентам-філологам читав вірші й грав на гітарі білоруський письменник-бард Сергій Мінскевич

15.04.2013
Центр білоруської мови та культури Інституту філології запросив на зустріч зі студентами білоруського письменника й барда Сергія Мінскевича.
Пан Сергійотримав диплом за спеціальністю білоруська та польська мови, працює в Академії наук. Пише сам і перекладає польських поетів. Разом із групою активістів організував мистецьку організацію «Бум-бам-літ» в 90-х рр. З ідейними побратимами влаштовував перформенси на вулицях Мінська, популяризуючи «живу білоруську літературу».
Зараз Сергій Мінскевич продовжує займатися письменницькою діяльністю. Він прочитав студентам кілька своїх віршів й заспівав трійку пісень. Проте найбільше слухачам сподобався спільний перформенс, влаштований гостем. Пан Сергій попросив одну зі студенток зачитати вірш Назара Гончара «Ода до ліжка» й запропонував всім гуртом перекласти його білоруською.
За тим письменник прочитав зразки своїх постмодерністських експериментальних поезій – більшість з них є візуальними.

Анна Мукан,
Фото: Валерій Попов, прес-центр