Олімпіада географів вузів України

12.04.2013
11 квітня на географічному факультеті розпочав роботу 2-ий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, що проводиться з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді. Олімпіаду відкрив голова оргкомітету, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Сергій Андрійович Вижва. Він від імені ректора університету Леоніда Васильовича Губерського привітав учасників олімпіади з початком роботи, побажав їм творчих успіхів. З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся заступник голови оргкомітету, декан географічного факультету професор Ярослав Богданович Олійник. Він розповів про сучасний стан та перспективи розвитку факультету і представив членів журі, серед яких декани географічних факультетів ВНЗ України, науково-педагогічні працівники факультету та інших ВНЗ і вчені академічних установ м. Києва. Всього в олімпіаді беруть участь 38 студентів з класичних і 27 з педагогічних ВНЗ різних регіонів України. Олімпіада включатиме теоретичний і практичний тур. За результатами цих завдань буде визначено кращих претендентів. Студентів привітали колективи художньої самодіяльності факультету.