Запрошуємо на ювілей географів!

27.03.2013
29-30 березня 2013 року відбудеться святкування 80-річчя географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В програмі передбачені заходи:

29 березня 2013 р.

1000 – Ювілейне засідання Вченої ради географічного факультету (проспект Глушкова, 2а, аудиторія 308);

1015-1230 – Наукові доповіді:

1. Географічна наука і освіта в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Олійник Ярослав Богданович – член-кореспондент НАПН України, доктор економічних наук, професор, декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2. Сучасна географія Росії: проблеми та перспективи розвитку.

Касімов Микола Сергійович – доктор географічних наук, професор, академік РАН, завідувач кафедри геохімії ландшафтів та географії ґрунтів, декан географічного факультету МДУ.

3. Проблеми розвитку гідрології.

Добролюбов Сергій Анатолійович - доктор географічних наук, професор, член-кореспондент РАН, завідувач кафедри океанології, заступник декана з наукової роботи географічного факультету МДУ.

4. Реалії стійкого розвитку: погляд економіко-географа.

Бабурін В’ячеслав Леонідович - доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри економічної та соціальної географії Росії географічного факультету МДУ.

5. Розуміння ландшафтів та реалії сучасного світу.

Гродзинський Михайло Дмитрович – член-кореспондент НАН України, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної географії та геоекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

6. Вплив кліматичних змін на стан водних ресурсів України в XXI столітті.

Сніжко Сергій Іванович - доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри метеорології та кліматології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

1400 – Урочисте засідання присвячене 80-річчю факультету (актова зала Інституту післядипломної освіти, вул. Васильківська, 36);

1530 – Святковий концерт.

30 березня 2013р.

1000 – День відкритих дверей (проспект Глушкова, 2а, аудиторія 102);

1200 – зустріч на кафедрах географічного факультету (проспект Глушкова, 2а).