Перемога студентів економічного факультету у національному фіналі міжнародного конкурсу Global Management Challenge

26.03.2013

Студенти економічного факультету посіли І місце у національному фіналі міжнародного конкурсу зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge (GMC) - міжнародній програмі щодо виявлення та розвитку управлінських талантів. Місія Global Management Challenge - практична підготовка українських менеджерів до конкуренції на глобальних ринках. Сьогодні міжнародне змагання зі стратегічного менеджменту проходить у 38 країнах світу. Учасниками змагання є власники, ТОП-менеджери компаній, лінійні керівники, менеджери середньої ланки, студенти програми МВА.
Економічний факультет був представлений наступною командою:
Головчук Дмитро Сергійович – студент І курсу магістратури спеціальності «Фінанси та кредит»;
Ткаченко Микола Вадимович – студент І курсу магістратури спеціальності «Фінанси та кредит»;
Пасажко Тарас Сергійович - аспірант кафедри фінансів;
Потапенко Ілля Костянтинович – студент ІІ курсу магістратури спеціальності «Економічна кібернетика»;
Ігнатюк Віталій Володимирович – студент ІV курсу спеціальності «Економічна кібернетика».
17-18 квітня 2013 р. команда буде представляти Україну у міжнародному фіналі конкурсу Global Management Challenge у Бухаресті (Румунія).