Як обирали Королеву юридичного факультету – 2013

18.03.2013
14 березня в Актовій залі Червоного корпусу було гаряче. І напружено. А ще – весело, цікаво і захоплююче, адже цього вечора вісім студенток-красунь боролися за титул Королеви юридичного факультету – 2013.
Атмосфера в глядацькій залі - «в режимі очікування видовища». Хтось прийшов повболівати за подругу, а хтось – просто з цікавості.Як відомо, конкурс краси - дійство вражаюче й ефектне. А особливо, враховуючи те, що організатори цього заходу (Солодова Катерина – студентка 4 курсу та Бессонова Юлія – студентка 1 курсу магістратури) вирішили зробити весь конкурс стилізованим. Головною тематикою став образ Одрі Хепберн із кінострічки «Завтрак у Тіффані».
Анна Бойко, Вікторія Литвин, Тетяна Кошева, Анастасія Добробаба, Яна Шевченко, Яна Савлюк, Альона Палієнко, Вікторія Томусяк – красуні-конкурсантки, котрі забезпечили цього вечора усім море позитиву і святковий настрій. Однак,який же конкурс краси без спонсорів, головним з яких стали компанія «Tiffany&Co» та мережа агенцій «Горячие туры». А судді хто? Ось хто: проректор В.А.Бугров, дизайнер капелюшків Марта Холод, актор «СоmedyClub» дядя Жора, телеведучий Іван Городецький, діджей Sender, телеведуча Дєвушка Блонда, шоумен Андрій Джеджула, бренд-менеджер компанії «Tiffany&Co» Н. Лаврінович, директор компанії «Горячие туры» В.Неземовський.
І нарешті про сам конкурс. Почалось все доволі незвичайно - з відеоролика фотосесії дівчат в стилі Тіффані під пісню того часу Френка Сінатри. Також всі побачили «футбольний» вихід, де дівчата були в формі країн-учасниць Євро 2012 та допомогли всім знов поринути в футбольну ейфорію, «весняний» вихід (до речі, по залі літали метелики!), «домашнє завдання», вихід у ділових костюмах, інтелектуальний конкурс та вихід у вечірніх сукнях, в якому учасниці довели, що жіноча солідарність – це сила. У перервах між ними глядацьке око милували танці у виконанні Київської школи-студії балету А. Духової«Тодес», а слух тішили вихованці вокальної та музичної студій Студентського парламенту юридичного факультету (М.Пархоменко, А.Іщенко, Д.Ракус, В.Ракус, Д.Голопапа, П.Федикович, Р.Макарчук, І.Мартинов, Б. Бондаренко). Щодо «домашнього завдання», то красуні в основному співали й танцювали, а от конкурсантка Анастасія Добробаба малювала композиції на піску. І окремо зазначу про інтелектуальний конкурс. Вдалою виявилась задумка організаторів наперед зняти відео-запитання від відомих особистостей (гурту «Діофільми», І.Городецького, гурту «Пара Нормальних», В.Павліка, ДєвушкиБлонди, Д.Селантьєва, Д.Дорожкіної, І.Калінської). Дівчата впорались із завданнями. Та й глядачів заодно повеселили…
І нарешті найтрепетніша мить кожного конкурсу краси – оголошення переможниць. Королевою посмішки стала Анна Бойко, бізнесу – Вікторія Литвин, загадковості – Яна Шевченко, чарівності – Яна Савлюк, Королевою глядацьких симпатій стала Альона Палієнко. Титул другої віце-міс отримала Вікторія Томусяк, першої віце-міс – Анастасія Добробаба. А Королевою юридичного факультету – 2013 стала Тетяна Кошева.
Дівчата були щасливі й зворушені. Глядачі й організатори – задоволені. Отже, з впевненістю скажу, що конкурс став черговим вдалим проектом Студентського парламенту юридичного факультету.

Прес-центр Студентського парламенту
юридичного факультету,