День відчинених дверей в ІПО

16.03.2013
16 березня 2013 року в Інституті післядипломної освіти відбувся День відчинених дверей. Заступник директора ІПО Олександр Дмитрович Рожко та провідний інженер Інституту міжнародних відносин Валентина Миколаївна Курочкіна детально розповіли про умови вступу та організації навчання при здобуванні освітньої кваліфікації, структуру навчальних планів і програм, пільги, які надаються слухачам на час навчання. Присутніх також цікавили питання організації вступного відбору, системи проведення сесій, виконання наукових робіт, можливостей користування літературою, зокрема електронною, побутових умов, форми оплати за навчання. Найбільший інтерес на зустрічі викликала підготовка з міжнародних відносин та філософії. Не дивно, що майбутні слухачі цікавились не тільки тим як одержати другу освіту, а й тим як потім продовжити навчання в університеті за вищими кваліфікаційними рівнями.
Наступна зустріч з усіма бажаючими відбудеться 20 квітня.