Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури

15.03.2013
За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури в Інституті філології перемогли такі студенти:
1 І місце - Сивець Тетяна Василівна, «Українська мова та література, іноземна мова» І маг.
2 ІІ місце - Харитонова Дар’я Дмитрівна, «Українська мова та література, іноземна мова» IV курс
3 ІІІ місце - Бригадир Ярослава Олександрівна, «Українська мова та література, іноземна мова» І маг.
4 ІІІ місце - Літвинчук Таїса Вікторівна, «Українська мова та література, іноземна мова» IV курс
5 заохочення - Альошкіна Катерина Михайлівна, «Фольклористика, українська мова та література, іноземна мова» IV курс

Вітаємо переможців!

Для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури, яка відбудеться в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя 22-26 квітня 2013, кафедра новітньої української літератури рекомендує переможницю І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української літератури студентку 1 р.н. магістратури спеціальності «Українська мова та література, іноземна мова» Сивець Тетяну Василівну.