В КНУ відбулося засідання науково-технічної ради

15.03.2013
15 березня в КНУ відбулося засідання науково-технічної ради, якій були розглянуті :

1. Вісники Київського національного університету імені Тараса Шевченка в наукометричних базах даних та світових інформаційних ресурсах.

Доповідач: проректор з наукової роботи Вижва С. А.

2. Інформація щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників.

Доповідач: вчений секретар НДЧ Караульна Н. В.
3. Про підготовку до вступної кампанії в докторантуру, аспірантуру та ад’юнктуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2013-2014 навчальному році.

Доповідач: начальник відділу підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів Шевчук В. П.

4. Про проведення конкурсу на стажування (навчання) за кордоном.

Доповідач: начальник управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій Заславський В. А.

5. Різне.

У роботі засідання взяли участь керівники служб НДЧ, заступники деканів/директорів з наукової роботи факультетів/інститутів.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ