Нарада з міжнародних питань

28.02.2013
28 лютого 2013 року в КНУ відбулася нарада з міжнародних питань під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) П.О. Беха. У нараді взяли участь декан факультету навчання іноземних громадян Ю.В.Носік, його заступник С.С.Ісаєв, декан підготовчого факультету Т.В.Табенська, заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшов, директор студмістечка С.В. Легкий.
У ході наради були обговорені питання, що пов’язані із проживанням іноземних студентів у гуртожитку № 13. Розглядалися проблеми оплати, дотримання режиму, забезпечення студентів належним рівнем проживання, зокрема пральними машинами та інтернетом, питання міжнаціонального сумісного мешкання.
П. Бех окреслив основні завдання на найближчий час (підготовка інформаційних матеріалів для іноземних мешканців гуртожитку, контроль та оптимізація розміщення у кімнатах) та призначив строки і відповідальних за їх виконання.

Заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О.І. Меньшов