Презентація колективної монографії

14.02.2013
14 лютого 2013 р. з ініціативи Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприянні Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради в Будинку вчителя відбулася презентація колективної монографії (науково-методичного посібника) «Компетентність в системі неперервної освіти: акмеологічна модель», авторства Г.С. Сазоненко та В.В. Приступи.
У презентації книги взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров, декан економічного факультету Віктор Базилевич, науковці НАПН України, викладачі вищих навчальних закладів середньої освіти, лідери учнівського самоврядування, громадські та політичні діячі.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ