Відомого університетського вченого надруковано у «Шпрінгер»

11.02.2013
У всесвітньо відомому видавництві наукової літератури «Шпрінгер» вийшла з друку двотомна колективна монографія “Handbook of Coherent-Domain Optical Methods: Biomedical Diagnostics, Environmental Monitoring, and Material Science” (Springer, 2013). В монографії висвітлений сучасний стан методів оптичної діагностики та широке коло її можливих практичних застосувань.
Серед співавторів монографії – представник нашої університетської науки, завідувач кафедри електрофізики радіофізичного факультету С.М. Савенков, якому належить розділ про Мюллер-поляриметрію. Це вже п’ята колективна монографія, що вийшла за його участю. Нещодавно Сергій Миколайович подав до захисту докторську дисертацію за цією проблематикою.

І.Анісімов