Відбулося чергове засідання Вченої Ради КНУ

04.02.2013
4 лютого 2013 року відбулося планове засідання Вченої ради університету. На ньому було заслухано доповідь проректора з науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) Ігоря Олексійовича Лютого «Основні показники фінансово-економічної діяльності КНУ імені Тараса Шевченка в 2012 році та про кошторис КНУ імені Тараса Шевченка на 2013 рік.». Доповідь була активно обговорена членами Вченої ради. Були внесені конструктивні пропозиції. На засіданні ректор університету академік Леонід Губерський вручив відзнаки Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка завідувачу кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету Юлії Степанівні Мішурі, професору кафедри диференціальних та інтегральних рівнянь механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка , доктору фізико-математичних наук Парасюку Ігорю Остаповичу, професору кафедри історії для гуманітарних факультетів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, кандидату історичних наук Мінгазутдінову Аліку Фасхутдіновичу.На Вченій раді радіуніверситету були розглянуті також кадрові та поточні питання.

фото ЮРІЯ ТИВОНЧУКА/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ